Witamy na stronie Szkoły Podstawowej im. ks. prof. Józefa Tischnera w Ochotnicy Dolnej

 

 

 

 Dzień Świętego Mikołaja

Każdego roku, w okresie poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia, przypada Dzień Świętego Mikołaja. Z tej to okazji obdarowujemy się dobrym słowem i prezentami.

 

Również w naszej szkole, na spotkanie ze Świętym Mikołajem, z utęsknieniem czekały dzieci z Oddziału Przedszkolnego. Wszyscy w napięciu nadsłuchiwali, kiedy wreszcie pojawi się Święty Mikołaj. Nagle rozległ się głos dzwonka!!! Oto jest!!! Dotarł!! Nareszcie przybył długo oczekiwany gość!!!

 

Na powitanie wyglądanego i upragnionego gościa, wychowawczyni, Pani Katarzyna Kamińska, wcześniej przygotowała dla swojej grupy program artystyczny. Dzieci zaprezentowały piosenkę i piękne wierszyki.

 

Po  wspaniałym występie nadszedł czas na prezenty. Święty Mikołaj obdarował dzieci miłymi upominkami. Przyjmowały je z nieskrywaną, ogromną radością i wypiekami na twarzyczkach. 

 

Na zakończenie spotkania ze Świętym Mikołajem, dzieci pełne wzruszeń i ogromnych przeżyć, podziękowały wierszem za przybycie i prezenty.

 

A więc do następnego roku Święty Mikołaju!!!

 

- To był fajny, ciekawy dzień... - Długo będę go pamiętać... - to słowa dzieci wspominających ten dzień, Dzień Świętego Mikołaja, który wypada w okresie radosnego oczekiwania na Święta  Bożego Narodzenia.
       Wesołych Świąt!!!

 

Autor tekstu i zdjęć
Monika Adamczyk

 

 

Czytany 344 razy

Skomentuj


Znajdź nas na Facebooku

Kontakt

Szkoła Podstawowa
im. ks. prof. Józefa Tischnera w Ochotnicy Dolnej
Os. Skrodne 240
34-452 Ochotnica Dolna
tel/fax: (18) 262-46-78
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www.skrodne.ochotnica.pl